Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 05:02

Головна » 2022 » Січень » 20 » У кризовій ситуації треба звертатися на телефон довіри
У кризовій ситуації треба звертатися на телефон довіри

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Ви можете звернутися за допомогою, скориставшись телефонним номером «гарячої лінії» 1547.

Така ситуація може виникнути у будь-якій сім’ї незалежно від статків та соціального статусу.

І першим кроком для подолання проблеми є анонімна консультація по телефону довіри.

Це найшвидший спосіб сповістити про кризову ситуацію й отримати необхідну інформацію та поради.

Якщо існує загроза життю чи здоров’ю людини, консультанти негайно в телефонному режимі зв’язуються з поліцією, яка здійснює екстрене втручання, оперативний захист і підтримку того, хто переживає кризову ситуацію.

«Гаряча лінія» 1547 є швидким засобом повідомлення про вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі та насильства стосовно дітей, його запобіганню та протидії.

Даний сервіс є безкоштовним, цілодобовим та доступним на всій території України.

Особа, яка звернулася на гарячу лінію, має отримати:

• консультаційну,

• психологічну,

• інформаційну допомогу,

а,  у разі необхідності, працівники мають забезпечити екстрений виклик поліції чи/та бригади швидкої медичної допомоги.

Переглядів: 168 | Додав: school14 | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2022  »