Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 15:18

Наша освітня діяльність

Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області.

Прийняла своїх перших учнів 1 вересня 1987 року. З 2013 року школа має статус громадсько-активної.

У 2020-2021 навчальному році в школі навчається 860 учнів. Згідно зі Статутом закладу освіти п.2.2. мовою освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти є державна мова. Особам, які належать до корінних народів або національних меншин України, гарантується і забезпечується право вивчати мову відповідного корінного народу або національної меншини відповідно до діючого законодавства.

У школі працює професійно компетентний, творчий  колектив. Вчителів 51, з них: вищу категорію мають - 25, І категорію - 12, ІІ - категорію - 2, спусіаліст - 5, молоді спуціалісти - 7. Звання вчитель "методист" - 7, звання "старший учитель" - 10.

У 2020-2021  навчальному році в школі  діють 3 групи продовженого дня, працюють спортивні секції з баскетболу, волейболу та футболу.

Провідною ідеєю школи є розвиток здібностей, обдарувань і талантів дітей, в школі діє спільнота-STEM.  Розроблена програма роботи з учнями «Творча обдарованість».

За останні роки учні школи неодноразово ставали  призерами

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, англійської мови,  української  філології, інформаційних технологій, фізики, хімії.

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української філології, фізики та хімії.

Колектив школи  щорічно проводить малі міські предметні олімпіади «Стежини до успіху» серед учнів початкових класів.

Високі результати  досягнуті учнями  в інтелектуальних змаганнях та конкурса:  турнірі  юних математиків пам’яті І.І.Антіпова, міському математичному конкурсі ім. О.А.Завгороднього,  Всеукраїнських конкурсах «Левеня», «Колосок», «Кенгуру», «Cоняшник» тощо.

Учні школи брали активну участь у міських, регіональних, обласних та Всеукраїнських заходах та конкурсах. Переможцями стали в спортивних змаганнях з плавання,  міському турнірі «Шкіряний м’яч» ,   міському чемпіонаті з баскетболу,  у міських спортивних змаганнях з легкої атлетики, міському    етапі конкурсу санітарно -  просвітницьких агіткоманд  СПАБ,  у міському  огляді - конкурсі агітаційних форм роботи ЮІР, у міському конкурсі авторської туристичної пісні ,  у конкурсі «Поетична нива », у Свистунівському фестивалі поезій Т.Г.Шевченка,  у фестивалі художньої творчості  «Діти – майбутнє України»  тощо.