Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.06.2018, 23:07

Наша освітня діяльність

Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області.

прийняла своїх перших учнів 1 вересня 1987 року. З 2013 року школа має статус громадсько-активної.

У 2017-2018 навчальному році в школі навчається 882 учня, з них: 394 - учні початкових класів. Мова викладання російська, іноземні мови - англійська ( з 1 класу). За новим Державним стандартом  у 6-8 класах вивчається друга іноземна мова - німецька.

У школі працює професійно компетентний, творчий  колектив. Вчителів вищої категорії – 31, І кваліфікаційної категорії – 10, ІІ кваліфікаційної категорії – 6, спеціалістів – 14. Мають звання «учитель-методист» - 9, «старший учитель» - 13.

Після визначення психологічною службою  здібностей і підготовленості дітей до профільного навчання у 8 класі учні об’єднуються в класи з поглибленим вивченням предметів. Протягом багатьох років - це класи з поглибленим вивченням математики та української філології.

В 10-11  класах -  універсальний профіль  навчання.

У 2017-2018  навчальному році в школі  діють 2 групи продовженого дня, працюють спортивні секції з баскетболу, волейболу та футболу.

Провідною ідеєю школи є розвиток здібностей, обдарувань і талантів дітей. Розроблена програма роботи з учнями «Творча обдарованість».

За останні роки учні школи неодноразово ставали  призерами

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, англійської мови,  української  філології, інформаційних технологій, фізики, хімії, біології тощо.

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, російської та хімії.

Колектив школи  щорічно проводить малі міські предметні олімпіади «Стежини до успіху» серед учнів початкових класів.

Високі результати  досягнуті учнями  в інтелектуальних змаганнях та конкурса:  турнірі  юних математиків пам’яті І.І.Антіпова, міському математичному конкурсі ім. О.А.Завгороднього,  Всеукраїнських конкурсах «Левеня», «Колосок», «Кенгуру», «Cоняшник» тощо.  У  Всеукраїнському проекті «Відкритий світ» школа посіла І призове місце. У 2014-2015  навчальному році колектив школи брав участь у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну».

Учні школи брали активну участь у міських, регіональних, обласних та Всеукраїнських заходах та конкурсах. Переможцями стали в спортивних змаганнях з плавання ,  міському турнірі «Шкіряний м’яч» ,   міському чемпіонаті з баскетболу,  у міських спортивних змаганнях з легкої атлетики, міському    етапі конкурсу санітарно -  просвітницьких агіткоманд  СПАБ,  у міському  огляді - конкурсі агітаційних форм роботи ЮІР, у міському конкурсі авторської туристичної пісні ,  у конкурсі «Поетична нива », у Свистунівському фестивалі поезій Т.Г.Шевченка,  у фестивалі художньої творчості  «Діти – майбутнє України»  тощо.

«  Червень 2018  »