Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.04.2018, 13:30

Виховна діяльність

Аналіз виховної роботи закладу в 2014- 2015 навчальному році:

Основними принципами функціонування навчально-виховної системи в школі є:

• повага до особистості дитини, її винятковості;
  • створення комфортно-емоційного поля взаємовідносин на рівнях «учитель-учень», «учень-учень», «учитель-учитель», «учень-батьки», «учитель-батьки».

Наша головна мета полягає у створенні атмосфери підтримки учнів і турботи про них, яка сприяла б розвитку їхніх можливостей, задоволенню їхніх інтелектуальних, емоційних та соціальних потреб. Наша школа – це колектив однодумців учителів, учнів, батьків.

У 2014-2015 навчальному році  Сєвєродонецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 14 працювала над стандартами «Лідерство» та  «Шкільна культура» в рамках діяльності ГАШ.  Заходи  проходили за участю учнів, вчителів, батьків, органів місцевого самоврядування, ЗМІ, мешканців мікрорайону та позашкільними закладами міста.

Учні школи брали активну участь у міських, регіональних, обласних та Всеукраїнських заходах та конкурсах, де посіли призові місця, а саме:

спортивних змаганнях з плавання (ІІ місце, керівник Калабухова Н.В.),  міському турнірі «Шкіряний м’яч» (І місце, керівник Болтєнкова Г.І.),   міському чемпіонаті з баскетболу  ( І місце),  у міських спортивних змаганнях з легкої атлетики (І місце, керівник Болтєнкова Г.І.)., міському    етапі конкурсу санітарно -  просвітницьких агіткоманд  СПАБ (І місце, керівник Шиняєва О.М.),  у міському  огляді - конкурсі агітаційних форм роботи ЮІР (І місце, керівник  Шиняєва О.М.).  Гудь Наталія , учениця 10-А класу,  посіла І місце у міському конкурсі авторської туристичної пісні (вчитель Купіна І.І.), ІІ місце у конкурсі «Поетична нива », ІІІ місце у Свестунівському фестивалі поезій Т.Г.Шевченка, ІІІ місце у конкурсі  «Нащадки Перемоги»  (вчитель Чуваева З.П.), Тимофєєва Катерина посіла ІІІ місце у фестивалі художньої творчості  «Діти – майбутнє України» (керівник Купіна І.І.)

Особлива увага була приділена  патріотичній  роботі.  Протягом року в школі пройшли обласні конференції  з патріотичного виховання молоді. Були організовані зустрічі з представниками «Студентського братства», «Відродження Сходу», «Сьома лінія». Учні школи були активними учасниками акцій присвячених захисникам України, учасникам АТО :  «Надія»,  «День Святого Миколая», «Подаруй валентинку», «Великдень» , «Річниця звільнення: подяка захиснику Сєвєродонецька».  У школі пройшли заходи  за участю учасників Другої Світової війни, учасників  АТО, представників Збройних сил України.

Вокальний колектив школи брав участь у  відкритому регіональному  Фестивалі-конкурсі патріотичної пісні  «Заради миру на землі». Учні були учасниками конкурсу віршованої поезії «Герої не вмирають!», конкурсу «Чому я поважаю професію військового». Вчителями школи були надані матеріали до науково-методичного посібника «Виховуємо громадян – патріотів України».

Були проведені заходи, акції присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, Тижню пожежної безпеки, Всесвітньому дню захисту дитини, Тижню правових знань, дню добрих справ, Великодню, Новорічним святам (акція «Лист ровеснику») тощо.

Обмеження негативного впливу зовнішнього середовища на учнів досягається шляхом залучення більшої частини дітей  до позакласної роботи.

З метою формування здорового способу життя молодого покоління школа спільно з фондом «Рух молоді» працювала над проектом, результатом якого стало  встановлення  майданчика для занять воркаутом на території школи. На базі школи працює секція з карате, яка охоплює заняттями всіх бажаючих учнів школи й дітей мікрорайону.

Класні керівники, адміністрація школи постійно ведуть облік відвідування учнями занять, особливо дітьми, які схильні до правопорушень.

«  Квітень 2018  »