Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.04.2020, 00:09

ЗНО 2020

Календар ЗНО 2020

Пробне ЗНО 2020

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Пропуск учасників ЗНО до пунктів тестування буде здійснюватися з 10.15 до 10.50 за наявністю документу, на підставі якого здійснювалася реєстрація, та запрошення-перепустки.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

Розпочалася реєстрація на ЗНО 2020

3 лютого, для українських абітурієнтів розпочинається реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Для учасників ЗНО фахівці Українського центру оцінювання якості освіти розробили рекомендації щодо реєстрації.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися». Вся інформація розміщена на сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Також потрібно підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Після цього – отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

Більш докладно про процедуру реєстрації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у рубриці «Процедура реєстрації».

Нагадаємо, для учасників зовнішнього незалежного оцінювання Департамент освіти та науки облдержадміністрації підготував детальну пам’ятку.

Детальна інформація щодо пробного ЗНО-2020 за посиланням.

Піар компанія з питань підготовки до та проведення ЗНО 2020 та 2021 років

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочинає піар компанію з питань підготовки до та проведення ЗНО 2020 та 2021 років, пробне ЗНО.

Відеопрезентація з основних питань ЗНО. (Доступ буде відкрито з 6 грудня 2019 року).

Презентації будуть з’являтися пролонговано:

06.12.2019 – щодо пробного ЗНО;

09.12.2019 – щодо особливостей ЗНО-2020;

09.12.2019 – щодо особливостей ЗНО-2021 (для учнів 10 класів);

11.12.2019 – щодо вартості пробного ЗНО.

Всі учасники пролонгованого семінару матимуть змогу задавати питання щодо зовнішнього незалежного оцінювання у чаті, на сайті регіонального центру у розділі «Контакти» за допомогою форми «Задати питання», у коментарях до відео, у групах ДРЦОЯО в соціальних мережах Facebook, Instagram

Посилання на сайт Донецького регіонального центру https://test.dn.ua/.

ЛОІППО СЕРТИФІКАТИ

«  Квітень 2020  »