Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 18:18

Інклюзивна освіта

В закладі створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами,  забезпечено їх безперешкодним доступом до приміщення школи.

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

• є пандус;
  • необхідні місця руху обладнані поручнями;
  • зроблено помітки на сходах;
  • організовано чергування;
  • облаштований туалет для осіб з особливими потребами;
  • в закладі є ресурсна кімната, виконано поточний ремонт класних кімнат,

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.