Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 13:43

Управління школою

1. Структура та органи управління закладу освіти
  2. (відповідно до Статуту СЗШ № 14, розділ 6):
  3. 1. Управління Сєвєродонецькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області в межах повноважень, визначених законами та установчими документами, здійснюють Власник - Сєвєродонецька міська територіальна громада в особі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, яка здійснює повноваження Сєвєродонецької міської ради, Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області,  Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області в межах повноважень та керівник закладу освіти.
  4.
  5. 2. Власник:
  6. приймає рішення про припинення Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області;
  7. - вносить зміни до установчих документів та затверджує їх у новій редакції у встановленому порядку;
  8. - має інші повноваження, визначені чинним законодавством.
  9. 3. Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області:
  10. - призначає на посаду та звільняє з посаду керівника Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області у встановленому порядку;
  11. - затверджує та змінює графік роботи Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області;
  12. - затверджує штатний розпис Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області
  13. 4.Безпосереднє управління Сєвєродонецькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області здійснює його керівник.
  14. 5. Перевірка та оцінювання якості освітніх і управлінських процесів у сфері загальної середньої освіти в закладі здійснюється Державною службою якості освіти України та її територіальними органами шляхом проведення інституційного аудиту.6
  15. 6. Основним колегіальним органом управління закладу освіти є педагогічна рада, яка створюється у випадках і порядку, передбачених спеціальними законами.
  16. 7. Громадське самоврядування в закладі освіти може організовуватися з метою колективного вирішення питання організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення здобувачів освіти, участі у громадському нагляді (контролі) та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти.
  17. 8. Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу освіти є загальні збори (конференція) колективу закладу освіти.
  18.

Управлінський склад СЗШ № 14

Директор:

Корякіна Тетяна Володимирівна

Заступники директора з навчально-виховної роботи:

Панченко Таїсія Анатоліївна

Семініченко Наталія Вікторівна

Тропиніна Ганна Олександрівна

Єгорова Надія Миколаївна

Заступник директора з господарчої частини:

Калініна Галина Борисівна

У СЗШ № 14 впроваджується застосування ІКТ в управлінську діяльність. У навчальному закладі наявний електронний каталог нормативної бази діяльності навчального закладу, який забезпечує миттєвий доступ до будь-якого документу, що регламентує роботу школи, педагогів.