Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.07.2018, 21:22

Сайт СЗШ № 14 м.Сєвєродонецька

Меню сайту
Наше опитування
Що змушує вас вчитися?
Всього відповідей: 128
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо переможців

2017-2018 навчальний рік

ВІТАЄМО

Бикова Ярослава,

учня 6-а класу

за зайняте ІІ місце

в обласному конкурсі учнівської творчості

«Чому я поважаю професію військового-2018»

Вчитель: Старікова Галина  Миколаївна

 

 

ВІТАЄМО

Степуріна Дмитра, учня 9-Б класу,

переможця IV етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

 

 

ВІТАЄМО

Переможців ІІІ етапу(обласного)

Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Українська мова та література:

Воробйова Катерина,учениця 8-Б класу-V місце

Вчитель: Єдаменко Л.В.

Математика:

Калита Михайло, учень 7-Б класу-ІІ місце

Вчитель: Свєколкіна Н.П.

Білогія:

Воробйова Катерина,учениця 8-Б класу-V-VI місце

Вчитель: Ігнатьєва О.О.

Російська мова:

Любченко Мілена, учениця 10-Б класу-ІІ місце

Вчитель: Оліфірова Т.І.

ВІТАЄМО

Переможців ІІІ етапу(обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії:

- Черевков Олександр,учень 8-А класу-І місце

- Степурін Дмитро,учень 9-Б класу-ІІ місце

- Воробйова Катерина,учениця 8-Б класу-ІІІ місце

Вчитель: Ігнатьєва О.О.
 

ВІТАЄМО

Степуріна Дмитра, учня 9-Б класу,

переможця I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів СМФ ЛОМАНУМ у 2017 році

ІІ місце з хімії

Вчитель: Ігнатьєва О.О.

***********

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Предмет

Місце

Клас

Прізвище

переможця

Вчитель

Російська філологія

3

9-А

Тимофєєва Катерина

Оліфірова Т.І.

3

10-Б

Любченко Мілена

Оліфірова Т.І.

Обслуговуюча праця

3

10-А

Видра Валерія

Шиняєва О.М.

Технічна праця

3

8-А

Черников Вадим

Гапотченко С.П.

Фізика

 

1

2

2

3

 

9-Б

7-Б

7-Б

8-А

 

Степурін Дмитро

Циганок Софія

Бабарикін Євген

Черевков Олександр

 

Скрипник О.І.

Скрипник О.І

Скрипник О.І.

Скрипник О.І.

Математика

2

2

2

3

3

7

6-Б

8-А

7-Б

9-А

Каліта Михайло

Сафонов Андрій

Черевков Олександр

Прошкін Лев

Степурін Дмитро

Свєколкіна Н.П.

Каламбет І.В.

Каламбет І.В.

Свєколкіна Н.П.

Коробова О.М.

Хімія

1

2

2

2

 

8-А

9-Б

8-Б

7-Б

Черевков Олександр

Степурін Дмитро

Воробйова Катерина

Циганок Софія

Ігнатьєва О.О.

Ігнатьєва О.О.

Ігнатьєва О.О.

Ігнатьєва О.О.

Біологія

1

 

8-Б

Воробйова Катерина

Ігнатьєва О.О.

Українська філологія

1

2

3

3

7-Б

8-Б

9-А

11-А

Андрухова Єлизавета

Воробйова Катерина

Тимофєєва Катерина

Яковенко Катерина

Єдаменко Л.В.

Єдаменко Л.В.

Кукуста Т.П.

вчитель Білоус Т.В.

куратор Єдаменко Л.В.

Географія

3

9-Б

Степурін Дмитро

 

Чередниченко В.Є.

ІКТ

3

10-А

Дмитрієва Альона

Глущенко Н.О.

Інформатика

1

 

9-Б

Степурін Дмитро

Глущенко Н.О.

Екологія

3

11-А

Яковенко Катерина

Пилипенко Я.В.

Всеукраїнський

конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

2

 

9-Б

Степурін Дмитро

 

Ігнатьєва О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо

Байдіну Марину, ученицю 7-А класу,

за зайняте І місце в ІІІ етапі мовно-лутературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

та ІІ місце в конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика

Вітаємо

Рудневу Марію, ученицю 5-Б класу

за зайняте ІІІ місце в Х міському конкурсі юних математиків ім.О.А.Завгороднього

Вчитель:Свєколкіна Н.П.

Вітаємо

Павлова Владислава, учня 3-А класу

за зайняте І місце в Х міському конкурсі юних математиків ім.О.А.Завгороднього

Вчитель:Пойманова З.А.

*****************************

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ КОНКУРСІВ:

XVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика ( ІІ міський етап) :

ПІБ учня

Зайняте місце

Клас

Вчитель, який готував учня

Баранова Поліна ІІІ 6-А  Старікова Галина Миколаївна
Андрухова Єлизавета ІІ 7-Б Єдаменко Лілія Василівна
Байдіна Марина І 7-А Кукуста Тетяна Петрівна
Воробйова Катерина  ІІІ 8-Б Єдаменко Лілія Василівна
Любченко Мілена ІІ 10-Б Денисенко Лариса Анатоліївна
Бедрата Анастасія  ІІІ 11-А Єдаменко Лілія Василівна

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка (ІІ міський етап):

ПІБ учня

Зайняте місце

Клас

Вчитель, який готував учня

Комарова Лілія ІІІ 5 Денисенко Лариса Анатоліївна
Андрухова Єлизавета ІІ 7-Б Єдаменко Лілія Василівна
Байдіна Марина ІІ 7-А Кукуста Тетяна Петрівна
Воробйова Катерина ІІІ 8-Б Єдаменко Лілія Василівна
Тимофєєва Катерина ІІІ 9-А Кукуста Тетяна Петрівна
Бедрата Анастасія ІІІ 11-А Єдаменко ЛІлія Василівна


 

 
 
 
 
 

 

 
 
 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2018
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz