Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 09:06

Головна » Дошка оголошень » Інформація для учнів та батьків

Про проведення опитування
19.06.2018, 12:36

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 р. № 79-р., яким затверджено План заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у зазначеній сфері, Інститут української мові НАМ України планує провести комплексний аналіз функціонування української мови в Україні, зокрема в навчально-виховному процесі, та мовного режиму в закладах загальної середньої освіти.

Відповідно до п. 2 згаданого розпорядження та п. 4 затвердженої до Плану заходів просимо організувати опитування (анонімне анкетування) «Територіальні і соціокультурні особливості функціонування української мови в Україні»працівників Вашого закладу.

Анкети можна заповнити в мережі Інтернет за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpiUpejlYuoWXXcPbbW2i__5dAMAZiT5TUxggtMx3i4DtZ8g/viewformабо вручну (копію анкети додаємо в прикріпленому до листа файлі) до 30 червня 2018 р. Анкети, заповнені вручну, просимо надсилати на адресу Інституту української мови НАМ України: 01001, м. Київ, вул. М. Грушевського, 4, к. 601

Додав: school14 |
Переглядів: 389