Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 01:14

Головна » 2021 » Лютий » 19 » Тиждень трудового навчання
Тиждень трудового навчання

Відповідно до плану роботи школи на 2020-2021 навчальний рік та з метою актуалізації питання виховання працьовитої особистості, підняття престижності праці як результату трудової діяльності людини,  підготовленої до життя і активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства в період з 8 по 12 лютого   2021 року в Сєвєродонецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  № 14 був проведений Тиждень трудового навчання та технологій.

Протягом тижня відбулися заходи, які охопили учнів школи, під час проведення яких, вони мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності у різних конкурсах та вікторинах, кросвордах та ребусах. В ході проведених заходів передбачалося виконання таких завдань: створення сприятливих умов для всебічного розвитку кожного учня, формування компетентностей творчої діяльності, саморозвитку, самоосвіти; формування в учнів практичних навичок творчої діяльності, розвиток творчого та критичного мислення;  формування культури поводження з різноманітними засобами праці; обґрунтованого вибору професії з урахуванням власних здібностей, уподобань та інтересів; виховання активної життєвої позиції, готовності до безперервної професійної освіти; створення умов для реалізації особистісно-орієнтованого підходу до навчання, виховання та розвитку особистості.

Слід відмітити, що вчителі трудового навчання використовують в роботі нестандартні та нетрадиційні технології навчання та виховання учнів, що спрямовані на розкриття творчої та ініціативної особистості і дають змогу залучати учнів до активної співпраці.

Протягом усього тижня була представлена виставка учнівських робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та у позакласний час.

Переглядів: 201 | Додав: school14 | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2021  »