Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 09:54

Головна » 2021 » Березень » 2 » Тиждень географії
Тиждень географії

З 22 по 26 лютого у СЗШ № 14 було проведено Тиждень географії, який проходив згідно плану. Метою проведення заходу було поглиблення знань учнів з географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, виховання інтересу до вивчення географії.

Програма Тижня географії «Навколо світу» була розроблена таким чином, щоб могли бути задіяні усі учні середніх та старших класів. А за активну участь усі учасники мали можливість отримати «бонуси», для покращення балу з географії.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

1. Гра «Цікава географія» (6 клас).

2. Виставка творчих робіт з географії (кросворди, малюнки, складання карт місцевості, проекти) (5 – 11 класи).

3. Гра «Розумники й розумниці» (5 – 11 класи).

4. Конкурс малюнків «Земля у нас одна» (5 – 6 класи).

5. Фотогалерея «15 найбрудніших водойм  на планеті» (9 – 10 класи).

6. Екологічний марафон  «Відходи у доходи»  (9 – 11 класи).

7. Усний журнал «Вода – джерело життя»  (5 – 6 класи).

8. Заочна подорож «Сім чудес України» (9 класи).

9. Конкурс плакатів «Планета в небезпеці. Захистимо її» (5 – 11 класи).

Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.

Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку дітей, проводилися в рамках діяльнісного, компетентністного та особистісно-орієнтованого підходів.

Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.

Учні показали добрі знання з географії, вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, отримали позитивні емоції.

Географія... географія... Про неї неможливо не говорити, адже вона - скрізь! Її можна знати чи не знати, розуміти чи не розуміти, любити чи не любити, але не помічати НЕ МОЖНА!

Переглядів: 390 | Додав: school14 | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2021  »