Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:13

Головна » 2020 » Грудень » 14 » Блогінг - як розповідати про STEM цікаво?
Блогінг - як розповідати про STEM цікаво?

Захоплюєшся STEM і мрієш, щоб ці галузі ставали популярнішими серед дівчат? Любиш знімати відео про свої маленькі дослідження і ділитися ним з друзями? Дивишся блоги на YouTube та думаєш чому б не завести свій? Розповідаєш цікаво в TikTok і мрієш бути в "реках"? Ми розкажемо тобі як це зробити!

Запрошуємо дівчат  з філіалів Дівчата STEM 13-16 років, які захоплюються STEM - наука, технології, інженерія, математика -  познайомитись з темою STEM-блогінгу на нашій серії вебінарів "Блогінг - як розповідати про STEM цікаво"!

На них ти почуєш про те, чому варто заводити відеоблог на тему STEM, з чого почати зйомку відео, як побороти страх перед камерою, як підбирати контент та як зацікавити блогом широке коло глядачів.

І навіть зможеш зняти власне відео про STEM професію мрії та отримати набір блогера!??

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр "Розвиток КСВ", Фонд народонаселення ООН в Україні, за фінансової підтримці уряду Швеції.

Тебе чекають наступні вебінари, які допоможуть тобі не лише перестати боятися камеру, а й скласти стратегію просування свого STEM-блогу:

16 грудня  - "Блог- спосіб виразити себе чи вплинути на розуміння СТЕМ у інших? Вибір платформи для блогу"

17 грудня - "З чого почати та як розвивати IT-блог"

18 грудня - "Навички самопрезентації - ні страху перед камерою!"

21 грудня - "Цікаво про СТЕМ: тренди і контент для відеороликів"

22 грудня - "Безпека та цифровий слід - що варто знати про поведінку в інтернеті"

23 грудня - Презентації відео учасників та вибір переможців.

КОЛИ: 16-23 грудня 2020 року

Час: точну годину кожного вебінару ми повідомимо окремо, але це буде часовий проміжок 16:00-18:00

ДЕ: ZOOM, посилання на зустріч ти отримаєш на пошту вказану в реєстрації в день події

Дедлайн подачі заявки - 14 грудня 23:59!

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/1Du0ECWHaD1quwtdoJSfVlRB-oToJQjbhUnkzuHa38Ao/edit?gxids=7628

Всі обрані учні мають надіслати згоду батьків.

Переглядів: 220 | Додав: school14 | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2020  »