Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.06.2018, 23:04

"Стежини до успіху"

Малі олімпіади “Стежини до успіху” проводяться  серед учнів 3-4 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності з таких  дисциплін:  математика, “Я і Україна ”  за завданнями, складеними відповідно до програм Міністерства освіти та науки України.

Організатор Малих олімпіад “Стежини до успіху” - Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області, яка відповідає за організаційно-методичне забезпечення проведення даних змагань.

Основними  завданнями  Малих олімпіад “Стежини до успіху” є:

• надання  обдарованим та талановитим дітям можливості розкриття творчого потенціалу;
  • сприяння  підвищенню  інтересу   до   вивчення предметів природничо-математичного циклу;
  • виховання почуття національної свідомості та патріотизму;
  • формування олімпіадного резерву школи ІІ ступеня;
  • підвищення рівня  викладання базових дисциплін;
  • виявлення, поширення   і  впровадження  в  навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання.

Основні принципи організації та проведення олімпіади: забезпечення рівноправного партнерства членів оргкомітету, членів журі, керівників і учасників олімпіад.

Склад журі та експертів - вчителі початкових класів навчальних закладів міста. Журі олімпіад: перевіряє і оцінює рівень якості учнівських робіт, після змагань бере участь у церемонії нагородження переможців та учасників олімпіад.

Робоча мова – українська, російська (за вибором учасників).

Банк олімпіадних завдань:

2016-2017 навчальний рік